Předprodejní prohlídky a Apple produkt certifikace

Chystáte se koupit nebo prodat použitý iPhone, iPad nebo Macbook? Nabízíme předprodejní prohlídky a vystavíme  Apple produkt certifikát s podrobným stavem zařízení. Tento program je řešení bezstarostného prodeje nebo koupě použitého Apple zařízení.

Při prodeji může být mnoho úskalí. Pokud zařízení prodáváte, potencionální kupec bude nedůvěřivý, bude mít mnoho zbytečných otázek a bude chtít smlouvat a nakupovat  za cenu nižší, než by mohla být s takovým certifikátem ověření.

Zároveň z pozice kupujícího se můžete snadno napálit. Cena může být zdánlivě výhodná, ale to je tak všechno. Je opravdu mnoho věcí na co si dát pozor.

Je opravdu zařízení v záruce? Jaká je země původu? Jaké je datum 1. aktivace? Není zařízení blokované na iCloudu? Není zařízení blokované na operátora? Nejsou v zařízení neautorizované zásahy a modifikace nebo neoriginální díly? Není ztráta voděodolnosti po neautorizovaných opravách? Ano, je toho mnoho.

Naštěstí nabízíme revoluční program předprodejní prohlídky. Nejen, že prověříme vše potřebné, ale zároveň diagnostikou zjistíme stav baterie a případně navrhneme její výměnu. Rovněž prověříme jestli se na zařízení nevztahuje některý z programů bezplatných oprav Apple a pokud bude třeba opravu vám zdarma provedeme.

Na závěr vám vystavíme  certifikát s podrobným popisem stavu zařízení. Od teď  s naším programem už jen bezstarostné prodeje a koupě.

Tento program nabízíme na všech pobočkách našeho Apple Premium Servisu iPhonePoint. Máte-li o tuto službu zájem neváhejte nás kontaktovat, po domluvě vám prohlídku uděláme i na počkání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *