Nová pobočka Quadrio Spálená 22

Přesunuli jsme naší pobočku Apple Expres Servisu  ze Spálené 17 na prémiovější místo do OC Quadria na adrese Spálená 2121/22. Jelikož pro Vás chceme maximální komfort při čekání na expresní opravu Vašeho Apple zařízení. Navštívit nás můžete v otevíracích hodinách obchodního centra 9:00-21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Dále nabízíme originální Apple příslušenství, ochranné skla a výběr nejlepšího sortimentu značek SWISSTEN, Celly, Cellularline, WIMITECH.

Všechny naše provozovny jsou plně vybaveny a připraveny pro expresní servis všech Apple produktů. Vyřešíme všechny  Vaše problémy a poruchy  Apple zařízení. Opravy iPhone, iPad, Macbook, Výměna displeje, Výměna baterie, Výměna reproduktoru, Výměna sluchátka, Výměna nabíjecího docku a mnoho dalšího. Zároveň jsme výhradní specialisté na opravu základních desek.

Pokud máte doma starý iPhone, MacBook, či jiné Apple zařízení, vezměte ho k nám. Tyhle nepotřebné, či v šuplíku zapomenuté kousky rádi odkoupíme. Provádíme výkup Apple. Nabízíme široký sortiment zánovního a použitého Apple zařízení (iPhone, iPad, Macbook) za výhodné ceny. Neplaťe víc když nemusíte.

Těšíme se na Vás, Tým iPhonePoint.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *