Napsal o nás Apple Magazín FanApple.cz

Magazínu FanApple děkujeme za článek. Od odborné veřejnosti chvála vždy potěší.

Zde si můžete přečíst článek: http://www.fanapple.cz/hledate-kvalitni-apple-servis-poskozeny-iphone-sverte-do-rukou-odbornikum/?fbclid=IwAR2HCorSKOmliJTGuxkRQfnMD5ZufX_2eO22TYWePuJV9QaZ-L6S41EhwzM

Pokud hledáte kvalitní Apple servis, který profesionálně a odborně opraví Vás telefon jste u nás na správné adrese. Dokonce nás najdete na 10 pobočkách v Praze. Jsme Apple Premium Servis iPhonePoint.

 

Přepis článku přikládáme i sem:

Hledáte kvalitní Apple servis? Poškozený iPhone svěřte do rukou odborníkům.

o se týká použitého materiálu, spotřební elektronika od kalifornské společnosti Apple patří mezi kvalitnější produkty. Ve většině případů je důvodem mechanického poškození pouze lidská neopatrnost. Prasklý displej, vniknutí kapaliny do vnitřních prostorů zařízení, poškozená fyzická tlačítka či neodborná manipulace. To jsou standardní případy, se kterými se odborníci v servisu setkávají v podstatě každý den. Ať už vlastníte jakýkoliv model jablečného telefonu a došlo k poškození, zaslouží si nejlepší péči a je třeba ho v tento okamžik svěřit do rukou odborníků.

Před několika lety bylo možné vyměnit si poškozený displej na telefonu z pohodlí vašeho domova, nicméně s příchodem nových technologií je tato operace poněkud složitější. Jako příklad můžeme použít nedávnou situaci s poškozeným displejem. Z vlastních zkušeností je daleko výhodnější a časově rychlejší navštívit nejbližší servisní středisko a nefunkční zařízení předat do rukou odborníkům, kteří disponují patřičnými zkušenostmi a profesionálními nástroji. Honba za vidinou levné „amatérské“ výměny ale nemusí být vždy správným krokem.

Nejenom, že ušetříte svůj drahocenný čas, ale navíc získáte garanci záruky kvality. O vaše zařízení se totiž postará tým profesionálů a zkušených techniků, kteří mnohdy vyřeší problém i na počkání, zatím co si nakoupíte v nejbližším supermarketu. Doporučit můžeme servisní služby, které nabízí iPhonePoint na deseti svých pobočkách v Praze. Nejenom, že mají otevřeno každý den do 22:00, jedná se o nejlépe hodnocený Apple Servis v České republice, který si zakládá na kvalitě a perfektně odvedené práci. Za zmínku stojí fakt, že mají všechny díly pro váš iPhone vždy skladem a za dobu svojí existence opravili více než 126.000 zařízení.

Právě tato společnost se specializuje na pozáruční servis Apple zařízení, ale dokáží zprostředkovat i záruční servis. Většinu Apple produktů zvládají opravit do 15 minut, což je rozhodně skvělou zprávou a jestli máte chuť na něco dobrého, během opravy si můžete nabídnout občerstvení, které je samozřejmě zdarma. Pokud dorazíte se složitější poruchou, pak se domluvíte na přesném termínu, kdy si budete moci svůj opravený přístroj vyzvednout.

Pokud máte své zařízení opravdu rádi, pak je ideální volbou nechat si opravit poškození na některé z výborně dostupných poboček partnera iPhonePoint. Využijte nejnižších cen a perfektního zákaznického servisu stejně jako my a budete maximálně spokojení.

Výsledek obrázku pro broken iphone

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *