Nová Nano technologie – Uděláme z každého zařízení voděodolné

Dokážete si představit situaci, že by všechny telefony disponovaly vodotěsností?   Mnoho výrobců však funkci stupně krytí proti vniknutí cizích těles a vody integruje pouze do vlajkových modelů. Koupě takového zařízení může být pro většinu zákazníků finančně nedostupná, nicméně existuje alternativní řešení, o kterém jste možná ještě neslyšeli. Zapomeňte na nevkusné vodotěsné obaly, nebo vakuové sáčky, které vám nezaručí 100% ochranu. Pojďme se společně podívat na to, jakým způsobem lze udělat téměř jakýkoliv telefon voděodolným.

Jestliže plánujete letošní léto strávit u bazénu, nebo se vám již v minulosti povedlo utopit telefon v záchodové míste, pak pro vás máme skvělou zprávu, která vaše noční můry z poškození po kontaktu s vodou rychle zažene. Po aplikaci moderní technologie Nano Coating na některé z našich poboček iPhonePoint se totiž váš milovaný smartphone promění ve vodotěsný. Zní to fantasticky, co říkáte? Možná přemýšlíte nad tím, jak je to vůbec možné. Rádi vám to ve stručnosti vysvětlíme. Jedná se totiž o hydrofobní kapalinu, která je pro vodu v kapalném skupenství nepropustná. V případě, že se pro tento způsob ochrany rozhodnete, váš telefon bude specialistou tzv. „naimpregnován“ transparentním povlakem. Nanesená vrstva je pak 1000krát tenčí, než lidský vlas, což je neuvěřitelné. To znamená, že není viditelná lidským okem a nemá vliv na dotek či vzhled vašeho zařízení. Váš telefon si tak zachová i nadále krásné křivky a zároveň po úpravě nabídne základní vodotěsné funkce. Za zmínku také rozhodně stojí vlastnost zvýšené tvrdosti povrchu, což vylepší odolnost proti poškrábání. Využijte moderní technologie Nano Coating a už vás nikdy nic nepřekvapí!

Naváhejte a navštivte nás. Tuto službu provádíme na počkání v naší premiové pobočce v OC Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5, Tel.: +420 608 611 611, info@iPhonePoint.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *