Jak poznat kradený nebo blokovaný iPhone a iPad?

Jak poznat kradený iPhone?

Pokud chcete investovat do koupě iPhonu, který nebude nový, určitě nemyslete jen na to, kolik danou koupí ušetříte. Ono nemusí být vše takové, jak to na první pohled vypadá. Podvodníků je čím dál víc, takže je velmi chytré ověřit si, jestli se právě nechystáte zakoupit kradené zařízení. Pokud vás napadne, že na tom ani tak moc nezáleží, pak si uvědomte nejen ten fakt, že nákupem podpoříte zloděje, ale skutečně chcete používat kradený přístroj? Ten navíc může a s velkou pravděpodobností také bude nahlášený jako odcizený. Předpokládáme, že o takový telefon nikdo s alespoň malou špetkou slušnosti a rozumu, nestojí. Ono ušetřit peníze se ne vždy musí vyplatit. Pokud chcete ušetřit a zároveň ne narazit na žádné riziko doporučujeme Vám koupit Apple zařízení z druhé ruky od specialisty na prodej a výkup Apple servis iPhonePoint.cz

Může být také váš iPhone kradený?

Existuje několik spolehlivých možností, s jejichž pomocí si ověříte, jestli je konkrétní iPhone kradený, nebo ne. Přitom se jedná o rychlé a pohodlné způsoby, které vám otázku zodpoví. První z možností je využít webové stránky stolenphonechecher.org. Ke zjištění vám bude stačit zadat sériové číslo přístroje. Ihned poté se dozvíte, jestli se jedná o přístroj, který jeho majitel zaevidoval jako kradený. Případně můžete využít přímé telefonické podpory Apple servisu, která je speciálně určena pro ČR. Na telefonním čísle +420 800 700 527 nadiktujete opět jak jinak než sériové číslo telefonu a doslova ihned víte, na čem jste. Aby možností nebylo málo, nabízí Apple servis ještě další podporu, a to na stránkách getsupport.apple.com. Zde vyplníte jednoduchý formulář, ale odpovědi se dočkáte jen v čase od 8 do 17 hodin. Je to také spolehlivé, ale možná zbytečně složité.

Pokud jste vlastníky iPhonu, který nebyl odcizený, určitě nezapomeňte na následující. Aktivujte si v zařízení službu „Najít iPhone“, která vám pomůže najít iPhone v případě, že se právě vy stanete obětí zloděje. Ta totiž umí přístroj lokalizovat, mazat všechna jeho data a nahlásí ho jako ztracený.

Chci koupit prověřený iPhone z druhé ruky

V případě, že chcete ušetřit, ale zároveň nechcete riskovat koupi iPhonu od neprověřeného prodejce. Doporučujeme Vám zajít do jedné z poboček Apple expres servisu iPhonePoint, kde naleznete velký výběr použitého Apple zařízení za výhodné ceny. Věškere iPhony, iPady, Macbooky jsou ověřené a odblokované v super stavu bez poškození.

2 thoughts on “Jak poznat kradený nebo blokovaný iPhone a iPad?

    • Lukáš Fencl says:

      Dobry den, na náš AppleOutlet mate rok zaruku a pochazi znoverenyvh zdroju. Prodavame zanovni zarizeni Apple za nejlepsi cenu v Cr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *