Nově otevřená pobočka OC Chodov

Chceme být stále blíž našim zákazníkům a poskytovat jim maximální komfort. Otevřeli jsme pro Vás další pobočku v obchodním centru Chodov v Praze. Navštívit nás můžete v otevíracích hodinách obchodního centra 9:00-21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Jsme tam, kde jste Vy. Těšíme se na Vás, team iPhone Point.

8 thoughts on “Nově otevřená pobočka OC Chodov

 1. Marian says:

  Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik by stála výměna displeje na iPhone X děkuju udělal se mi zelený pruh na displeji

 2. Jirka Praha says:

  Super servis Phone Point Obchodní centrum Chodov!
  Asi týden jsem se otravoval s iPad ze kterého mi nešla vytáhnout karta z boční zásuvky. Obrátil jsem se na několik opraven a měly obavy z možnosti prasknutí skla při vyndáváni karty s tím, že by mne to pak stálo několik tisíc korun.
  Šikovní a ochotní technici z Phone Point mi včera ráno v OC Chodov vyndali kartu za pět minut a ještě mi to jako starodůchodci udělali zadarmo.
  Dělají firmě Phone Point skutečně dobré jméno. Děkuji!

 3. Klára says:

  Dobrý den, potřebuji vyměnit baterii na iPhone SE. Baterii si mám koupit a donést k vám na výměnu, nebo máte k dispozici? Děkuji A eventuelně děkuji za cenu předem. Vím že jste profesionální servis v Praze.
  Hezký den

  • Lukáš Fencl says:

   Dobrý den, ano opravy provádíme na počkání. Certifikované kompatibilní baterie používáme výhradně své od svých prověřených dodavatelů. Zastvte se tedy na výměnu baterie na iPhone na počkání. TĚŠÍME SE NA VÁS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *