iPhonePoint – Apple PREMIUM service

Nebylo by skvělé, kdyby všechny telefony byly naprosto vodotěsné? Přestože většina vlajkových smartphonů disponuje stupněm krytí proti vniknutí cizích těles a vody, na ostatní modely se v tomto směru jednoduše zapomnělo. Přemýšlíte o všech nehodách, které se mohou vašemu telefonu během letních měsíců přihodit a hledáte řešení, jakým způsobem této situaci předejít? Standardně se můžete ve značkových prodejnách setkat s vodotěsnými obaly či suchými sáčky, které zabrání vniknutí tekutiny do zařízení, to však není 100% ochrana. Poradíme vám, jakým způsobem nejlépe tento problém vyřešit. Existuje totiž skvělá technologie. Čtěte dál…

Ať už se chystáte s telefonem vyrazit kamkoliv, rozhodně nezapomeňte, že případné poškození při kontaktu s vodou může vyjít vaší peněženku pěkně draho. V takovém případě pomůže speciální technologie Nano Coating, kterou nabízí náš partner iPhonePoint na vybraných pobočkách a rozhodně se vyplatí této službu využít. Díky této technologii lze udělat téměř jakýkoliv telefon voděodolným! Jedná se o hydrofobní kapalinu, která je pro vodu v kapalném skupenství nepropustná. Tento způsob ochrany zajistí, že nedojde k nechtěnému vniknutí a následnému poškození vnitřních komponentů zařízení. Pokud se pro integraci této technologie rozhodnete, váš telefon bude specialistou tzv. „naimpregnován“ transparentním povlakem, který odpuzuje vodu. Nanesená vrstva je pak 1000krát tenčí než lidský vlas, proto není viditelná lidským okem a nemá vliv na dotek či vzhled zařízení.

Má to však své určité omezení, což dává smysl. Telefon po speciální „impregnaci“ může být ponořen v hloubce jednoho metru maximálně 30 minut. Pokud dojde ke kontaktu s kapalinou, před použitím je třeba telefon důkladně osušit. Po výše uvedené Nano Coating úpravě má ​​telefon základní vodotěsné funkce, ať už tedy bude postříkán vodou, nebo omylem spadne do záchodové mísy, pak se rozhodně nemusíte obávat fatálních následků. Kromě toho má zvýšenou tvrdost povrchu pro zvyšuje odolnost proti poškrábání, což je určitě pozitivní informací.
Mimochodem, ať máte se svým iPhonem jakýkoliv jiný problém, stačí navštívit jednu z prodejen našeho partnera iPhonePoint, kde je tým profesionálních a zkušených techniků schopen opravit vaše zařízení již do 20 minut. Podle získaných informací opravili již 152 000 zařízení, což značí o kvalitě tohoto servisu. Zvládnou opravit iPhone, iPad a MacBook různých generací. Poradí si s výměnou displeje, vyřeší problém s baterií a dalších komponentů, jako jsou reproduktory, sluchátko, nebo třeba nabíjecí dock konektor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *