Jak vybrat kvalitní Apple Servis?

Stejně jako je Formule 1 přezdívaná královnou mezi motoristickými disciplínami, je i iPhone ve své kategorii, tím klenotem, který si žádá tu nejlepší péči.
A právě tak, jako mají nejlepší monoposty Formule 1 ten nejlepší servis a profesionální mechaniky, potřebuje také Váš iPhone to nejjemnější zacházení, odbornost a především preciznost, která podtrhuje výjimečnost této značky.
Kde však k šikovným rukám odborníků, rychlému jednání a odpovídající ceně může dnes laik přijít? Zvláště, když Apple servisy a opravny iPhonů zažívají obrovský boom a jejich výběr je především ve velkých městech opravdu široký.
Ne vždy se to stoprocentně podaří, nicméně se lze nekvalitnímu Apple servisu či prodejně docela jednoduše vyhnout. Jak? Existuje řada faktorů, které by měla moderní prodejna nebo servis v dnešní době splňovat – a to bez výjimky!
Recenze, aktivita, webové stránky – Buďme aktivní a zapátrejme na internetu, nezabere to více než pět minut. Má firma hodně recenzí, navíc kladných? Jestli ano, dobře, pokračujme. Pokud se společnost zabývá takovou značkou, s takovým jménem, jaký Apple má, bezpodmínečně by měla mít také kvalitní webovou prezentaci, být aktivní na sociálních sítích a reagovat na dotazy, reklamace nebo stížnosti, co možná nejrychleji.
Cena– Přemýšlejme trochu, investovali jste Vaše těžce vydělané peníze do přístroje, jehož pořizovací cena se pohybuje v řádech desetitisíců. Nemůžeme tedy očekávat, že oprava bude úplně „ za hubičku“. Specifikum značky se projevuje i v dražších náhradních dílech a proto servis, který by mohl být řádově levnější než ostatní, nemusí být Vaši výhrou, ba naopak nekvalitní díly jsou největším problémem.
Kontakty, obchodní rejstřík – Dnes je tak jednoduché vyhledat věci na internetu a často na to zapomínáme. Ověření, zda-li firma není v insolvenci, jestli je na webových stránkách správně uvedeno její sídlo a telefonní kontakt, nezabere více než pět minut a mobilní miláček Vám za to jistě bude vděčný.
Dopřejte svému luxusnímu Jablíčku takovou péči, kterou byste chtěli pro sebe a věřte, že se Vám to jednou vrátí.
Těchto pár kroků Vám určitě pomůže vybrat ten správný iPhone servis, kde budete spokojeni se službami a budete odcházet spokojení. Všechny tyto body splňujeme a proto bychom Vám rádi představili náš Apple Expres Service iPhonePoint.

iPhonepoint.cz klade důraz na expresní opravy všech zařízení Apple. Najdete nás v centru Prahy na adrese Spálená 17 , Revoluční 17, OC Nový Smíchov, OC Letňany, OC Chodov, OC Černý most a Arkády Pankrác, kde Vás přivítá náš příjemný personál. Většinu oprav a výměn realizujeme do 20 minut. Zatímco Vy si u nás v klidu vychutnáte kávu či jiné občerstvení, náš technik zjistí, co má váš přístroj za problém.

One thought on “Jak vybrat kvalitní Apple Servis?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *