Kde opravit iPhone, iPad, Macbook? Ve specializovaném Apple Servisu

V případě, že se Vám rozbil  iPhone, iPad nebo MacBook nezoufejte. Poradíme Vám, kde opravit Vaše zařízení kvalitně a za příznivou cenu. Asi každý majitel některého iMiláčka zná podobnou situaci velmi dobře. Co dělat? Na koho se obrátit, aby přístroj znovu fungoval a to v co možná nejkratší době a ještě za příznivou cenu? Sestavili jsme pro Vás žebříček základních věcí, podle kterých bychom měli vybírat právě to místo, kde se o naše Apple zařízení postarají opravdu kvalitně.

Cena – Pokud jste se rozhodli investovat do koupi Apple produktu své peníze, koupili jste si Ferrari mezi mobily. Kvalitní výrobek s určitou mírou exkluzivity. Značka Apple chce být jiná a k tomu patří i cena za originální díly. Nemůžeme tedy čekat, že se nám podaří snížit investici k řádu stovek korun. Kvalitní iPhone, iPad a Macbook servis si nechá svoji práci zaplatit, na druhou stranu – ne každý drahý Apple servis je dobrý. Srovnejme tedy ceny a u servisů, které se nám budou zamlouvat, pokračujme v bližším seznamování. Pozor bychom si tedy měli dát především na extrémně levné nabídky oprav, tady většinou něco úplně nehraje většinou neoriginální poruchové díly.

Recenze – Další velmi důležitý faktor. Na co si dát pozor tady? Především je relevantní, pokud má servis hodně recenzí, čím více kladných, tím samozřejmě lépe. Velký počet hodnocení by měl být zárukou, že si firma například nepíše recenze sama. Pokud však nejste odborník, nikdy si nemůžete být jistí – ovšem, jak již bylo zmíněno – velký počet hodnocení zvyšuje důvěryhodnost.

Kvalita – Ne, tenhle článek nesměřuje na ty, kteří mají přístroje od firmy Apple jako své domácí mazlíčky a kteří se čtením novinek a zlepšováků zaobírají více než svým partnerem. Ale i pro ty platí stejná rovnice, i když máte dobrý Apple servis, vždy si zjistěte informace o záruční době, vždy požadujte doklad – kromě toho, že je ze zákona povinné ho vystavit, mělo by být také Vaším zájmem ho pečlivě uschovat. Pro ty ostatní, co tolik neholdují technickému vybavení firmy Apple, tak alespoň pár rád. Odkud pochází náhradní díly?  Jakou mají kvalitu? Na těchto základních otázkách asi nepoznáte to, jak dobře v servisu opraví Vás přístroj. Na druhou stranu, pokud prodejce nezná ani přesnou odpověď, tak nejste podle všeho u profesionálů a s doporučením, abyste za sebou rychle zavřeli dveře a šli tam, kde se o iPhone, iPad a Macbook postarají lépe. My Vám za celý náš Apple servis iPhonePoint přejeme co možná nejméně úrazů Vašich Apple zařízení.

iPhonepoint.cz klade důraz na expresní opravy všech zařízení Apple. Najdete nás v centru Prahy na adrese OC Quadrio, OC Palladium, OC Zličín, Revoluční 17, OC Nový Smíchov, OC Letňany, OC Chodov, OC Černý most a Arkády Pankrác, kde Vás přivítá náš příjemný personál. Většinu oprav a výměn realizujeme do 20 minut. Garance nejnižší ceny a záruka.

2 thoughts on “Kde opravit iPhone, iPad, Macbook? Ve specializovaném Apple Servisu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *