Jak vybrat kvalitní Apple Servis?

Stejně jako je Formule 1 přezdívaná královnou mezi motoristickými disciplínami, je i iPhone ve své kategorii, tím klenotem, který si žádá tu nejlepší péči. A právě tak, jako mají nejlepší monoposty Formule 1 ten nejlepší servis a profesionální mechaniky, potřebuje také Váš iPhone to nejjemnější zacházení, odbornost a především preciznost, která podtrhuje výjimečnost této značky. […]

Nově otevřená pobočka Akády Pankrác

Jsme tam, kde nás potřebujete. Proto jsme otevřeli další pobočku Apple Expres Servisu v OC Arkády Pankrác v Praze. Navštívit nás můžete v otevíracích hodinách obchodního centra 9:00-21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Jsme tam, kde jste Vy. Těšíme se na Vás, team iPhonePoint.

Slavnostní otevření pobočky v OC Černý most

Chceme být tam, kde jste Vy a proto se stále rozrůstáme. Novou pobočku ocení všichni z Prahy-Východ, ale i mimopražští. Pobočka v OC Černý most  je otevřená  každý den od 9:00 do 21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Těšíme se na Vás, team iPhone Point.

Nově otevřená pobočka OC Chodov

Chceme být stále blíž našim zákazníkům a poskytovat jim maximální komfort. Otevřeli jsme pro Vás další pobočku v obchodním centru Chodov v Praze. Navštívit nás můžete v otevíracích hodinách obchodního centra 9:00-21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Jsme tam, kde jste Vy. Těšíme se na Vás, team iPhone […]

A rozrůstáme se dál, tentokrát míříme do OC Letňany

Protože si vás, jakožto zákazníků, vážíme, chceme být co nejblíže vašim domovům, otevřeli jsme pro vás novou pobočku v OC Letňany, která je otevřená každý den od 10:00 do 21:00. Tato provozovna je plně vybavena a připravena pro expresní servis všech Apple produktů. Těšíme se na Vás, team iPhone Point.